Roll-Up standardowy.

Dla kogo.

Roll-Up standardowy jest najbardziej mobilnym, uniwersalnym i widocznym nośnikiem reklamy wewnątrz pomieszczeń. Do jego zalet zaliczyć można: ekologiczny druk, prostotę rozkładania i składania, możliwość stosowania wymiennej grafiki oraz trwałość produktu.

Roll-upy standardowe spełniają najwyższe wymogi w zakresie wpływu na zdrowie i mogą być bezpiecznie stosowane również w instytucjach, takich jak: szpitale, żłobki, czy przedszkola.

Szerokości.

Wybierz szerokość rollupa. Na poniższej ilustracji widzisz jak zwiększa się wyrazistość grafiki w zależności od szerokości druku. Dostępne szerokości grafiki to 85 cm, 100 cm, 120 cm i 150 cm.

Serwis internetowy Roll-Up™ jest własnością Grupy GALERIS​™. Jeżeli nie wskazano inaczej lub nie ma takiej potrzeby, wszystkie treści są własnością Grupy GALERIS™. Z największą starannością dbamy aby wszystkie informacje zamieszczane na tej stronie internetowej były zawsze aktualne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dokładamy też usilnych starań aby strona internetowa dobrze wyświetlała się na wszystkich urządzeniach. Wszystkie znaki towaowe, treści oraz grafiki posiadają swoich prawnych właścicieli i nie mogą być kopiowane ani powielane w jakikolwiek sposób bez oficjalnej zgody ich właścicieli. 

©2023 Grupa GALERIS™. Wszystkie prawa zastrzeżone. Właścicielem marki HOH™ jest Grupa GALERIS™.

Stronę internetową Roll-Up™ udostępniamy na zasadzie "tak jak jest". Oznacza to, że dołożyliśmy wszelkich starań aby niniejsza strona internetowa była możliwie najlepszej jakości. Jeżeli chcesz zgłosić sprzeciw lub sugestię, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.